Wapro Logo

Programy Asseco WAPRO ERP to nowoczesne systemy do zarządzania w małych i średnich przedsiębiorstwach. Powstały na bazie wieloletnich doświadczeń. Jesteśmy długoletnim Partnerem i Autoryzowanym Serwisem.

Wapro Autoryzowany Serwis Białystok Łapy Wapro Brązowy Partner Białystok Łapy

Jesteśmy najbardziej doświadczonym partnerem WAPRO na podlasiu!

Programy Asseco WAPRO to komplet aplikacji do zarządzania w małych i średnich przedsiębiorstwach. Systemy cechuje prosta instalacja, łatwa konfiguracja i intuicyjna obsługa. Programy są stale rozwijane i udoskonalane zgodnie z rosnącymi potrzebami klientów.

Wybór wersji programu


Systemy Asseco WAPRO dostępne są w liniach produktowych przeznaczonych dla różnej wielkości firm. Rozpoczynając pracę na Asseco WAPRO START można łatwo, wraz z rozwojem przedsiębiorstwa, migrować do bogatszej funkcjonalnie linii BIZNES czy najbardziej rozbudowanej linii PRESTIŻ wyposażonej w możliwości analiz. Linie produktowe pozwalają na wybór najodpowiedniejszego pakietu do zarządzania, zgodnie z wielkością i potrzebami firmy. Nie zawsze funkcje dostarczane w oprogramowaniu spełniają wszystkie potrzeby. Zajmujemy się dodawaniem nowych funkcjonalności poprzez: spersonalizowane raporty i zestawienia, rozbudowane gniazda rozszerzeń, autorskie oprogramowanie rozszerzające standardowe możliwości.

Rozbudowa


Wraz ze wzrostem przedsiębiorstwa istnieje możliwość zwiększenia funkcjonalności programów i przejścia do bardziej zaawansowanej linii, a także rozbudowania użytkowanego systemu informatycznego Asseco WAPRO poprzez dokupienie licencji na kolejne stanowiska. Programy, które pracowały dotychczas na pojedynczych stanowiskach, można w zależności od nowych potrzeb rozbudować tak, aby współpracując między sobą tworzyły kompleksowy system do zarządzania firmą.

Cennik dostępny tutaj.