Oferta

 • Realizacja projektów IT

  Przez 20 lat naszej działalności realizowaliśmy różne projekty z rozmaitymi formami płatności i dofinansowania, od bardzo małych, wspieranych przez instytucje pomocy np. "PEFRON", poprzez projekty związane ze stworzeniem nowych miejsc pracy (finansowane przez Urzędy Pracy), aż po duże przetargi w zaawansowanych technologiach (dotacje unijne).

  Możemy więc mówić o specjalizacji związanej z realizacją projektu, od pomysłu poprzez wybór technologii, sposobu finansowania, aż po realizację, rozliczenie i utrzymanie systemu.

 • JPK Programy dla firm WAPRO

  Dostosowujemy oprogramowanie klientów do wymagań związanych z przesyłaniem plików JPK. Piszemy własne aplikacje oraz konwertery do istniejącego oprogramowania, najchętniej ASSECO WAPRO.

  Programy Asseco WAPRO to komplet aplikacji do zarządzania w małych i średnich przedsiębiorstwach, wspierający pracę działów: sprzedaży, finansów i księgowości, kadr oraz pracowników mobilnych. Programy są przystosowane do tworzenia plików JPK zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz będą obsługiwać "split payment" jak tylko przepisy wejdą w życie.

 • Kasy fiskalne

  Od ponad 20 lat jesteśmy obecni na rynku kas fiskalnych. Sprzedaliśmy i serwisujemy ponad 600 urządzeń. Aktualnie czterech serwisantów jest w stanie zapewnić pełne wsparcie dla oferowanych produktów.

  Obsługujemy klientów potrzebujących jednej kasy fiskalnej ale również duże firmy (jak PSS Społem w Łapach) gdzie pracują duże kasy systemowe (lub drukarki fiskalne) współpracujęce z komputerami i programem zarządzającym.

 • Systemy monitoringu CCTV

  Wykonujemy profesjonalne systemy monitoringu wizyjnego CCTV oraz zapewniamy ich obsługę i serwis. Organizujemy punkty dozoru lokalnego i zdalnego z wykorzystaniem dostępnych technologii bezprzewodowych i internetowych. Stosujemy najnowsze technologie (np. kamery IP) sposoby przesyłania (WiFi, internet, sieci komórkowe) oraz prowadzenia nadżoru (w tym smartfony)

 • AVAST Antywirus

  Wraz z rozwojem Internetu wzrasta też zagrożenie atakami hakerskimi i uszkodzeniem nośników pamięci niechcianym oprogramowaniem. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów podjęlismy współpracę z firmą AVAST, stając sie głównym dystrybutorem tego oprogramowania w województwie podlaskim.

   

  SPRAWDŹ NASZE PROMOCJE

 • Oferta dla Służby Zdrowia

  Dostosowanie sprzętu komputerowego i oprogramowania do wymagań zgodnych z przepisami  dotyczącymi międzu innymi elekronicznej dokumentacji medycznej.
  Przygotowaliśmy ofertę dla niewielkich placówek służby zdrowia (w tym gabinetów dentystycznych) związaną z koniecznością dostosowania ich do nowych przepisów obowiązujących w 2016 roku i latach następnych

 • Zarządzanie Stacją Paliw

  Oferujemy dedykowany program McSPAL (system kasowo-zarządzający dla stacji paliw), rozwiązanie powszechnie znane (sprawdzone na ponad 2500 stacjach PKN ORLEN), niezawodne, wydajne i bezpieczne.

 • Cyfrowa szkoła

  Mieliśmy okazję uczestniczyć w pilotażowym projekcie "Cyfrowa szkoła".  Jest to rządowy program cyfryzacji polskiej edukacji. Zajmujemy się stroną techniczną projektu. Dostarczamy i montujemy sprzęt komputerowy: laptopy, tablice interaktywne, projektory, ekrany. Projektujemy i wykonujemy sieci przewodowe i bezprzewodowe. Instalujemy elementy logiczne sieci: punkty dostępu, routery, firewall'e .

 • Sieci komputerowe LAN, AV

  Od początku działalności projektujemy i wykonujemy sieci komputerowe LAN. Na wykonane instalacje udzielamy nawet 25-letnią gwarancję niezawodności.

  Mimo zmieniających się technologii (głównie bezprzewodowych) dalej podstawą jest okablowanie, które przy odpowiednim zaprojektowaniu i ułożeniu spełni swe zadanie przez wiele lat i pozwoli na stosowanie szerokiego zakresu usług multimedialnych.

  Przyjmujemy zlecenia na okablowanie strukturalne (komputerowe i telefoniczne), ale zajmujemy się również większymi projektami, mamy doświadczenie w realizowaniu przetargów na duże sieci z budową i wyposażeniem bezobsługowej serwerowni: podłoga podniesiona, zasilanie elektryczne, automatyczna klimatyzacja, instalacje ppoż, kontrola dostępu i alarmowa, monitoring parametrów środowiskowych i ich zdalny nadzór.

 • Serwis i naprawa laptopów i komputerów

  Od wielu lat prowadzimy serwis sprzętu komputerowego. Specjalizujemy się w naprawie laptopów, komputerów PC wraz z peryferiami. Wykształceni i doświadczeni serwisanci oraz dwa w pełni wyposażone stanowiska pracy powodują, że terminy napraw mamy krótkie. Zapraszamy

 • Obsługa informatyczna

  Na przestrzeni 20 lat naszej działalności wypracowaliśmy metody obsługi informatycznej małych i średnich firm. Dzięki temu nasi klienci mogli obniżyć koszty osobowe oraz zyskać na jakości i niezawodności pracy swoich rozwiązań.