JPK Programy dla firm WAPRO

Oferta » JPK Programy dla firm WAPRO

Dostosowujemy oprogramowanie klientów do wymagań związanych z przesyłaniem plików JPK. Piszemy własne aplikacje oraz konwertery do istniejącego oprogramowania, najchętniej ASSECO WAPRO.

Programy Asseco WAPRO to komplet aplikacji do zarządzania w małych i średnich przedsiębiorstwach, wspierający pracę działów: sprzedaży, finansów i księgowości, kadr oraz pracowników mobilnych. Programy są przystosowane do tworzenia plików JPK zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz będą obsługiwać "split payment" jak tylko przepisy wejdą w życie.

Oprogramowanie Asseco WAPRO można wykorzystać w każdej branży, systemy cechuje prosta instalacja, łatwa konfiguracja i intuicyjna obsługa. Programy są stale rozwijane i udoskonalane zgodnie z rosnącymi potrzebami klientów, aby stanowiły nowoczesne narzędzia do zarządzania współczesną firmą.

 Od początku istnienia marki (1994 r.) z programów Asseco WAPRO skorzystało już ponad 68 tysięcy firm, a liczba sprzedanych licencji oprogramowania przekroczyła 210 tysięcy.

 

Zarządzanie firmą w oparciu o programy Asseco WAPRO cechuje:

  • wysoka jakość relacji z klientami,
  • wygodne i sprawne kontakty zewnętrzne,
  • ład, porządek oraz automatyzacja pracy,
  • pomoc w podejmowaniu właściwych decyzji biznesowych.

 

Wybór programu

 Systemy Asseco WAPRO dostępne są w liniach produktowych przeznaczonych dla różnej wielkości firm. Linie różnią się między sobą liczbą wchodzących w skład modułów i funkcjonalnością. Rozpoczynając pracę na Asseco WAPRO START można łatwo, wraz z rozwojem przedsiębiorstwa, migrować do bogatszej funkcjonalnie linii BIZNES czy najbardziej rozbudowanej linii PRESTIŻ wyposażonej w możliwości analiz. Linie produktowe pozwalają na wybór najodpowiedniejszego pakietu do zarządzania, zgodnie z wielkością i potrzebami firmy.

 

Rozbudowa

 Wraz ze wzrostem przedsiębiorstwa istnieje możliwość zwiększenia funkcjonalności programów i przejścia do bardziej zaawansowanej linii a także rozbudowania użytkowanego systemu informatycznego Asseco WAPRO poprzez dokupienie licencji na kolejne stanowiska. Programy, które pracowały dotychczas na pojedynczych stanowiskach, można w zależności od nowych potrzeb rozbudować tak, aby współpracując między sobą tworzyły kompleksowy system do zarządzania firmą.

 

Aktualne promocje:

 

1. STARTUJ Z Asseco-WAPRO - 30% RABAT dla nowopowstałych firm. szczególy tutaj

2. 1,2,3 STANOWISKA i JUŻ - teraz 3 stanowiska WAPRO MAG Biznes za 790zł netto, szczególy tutaj

 

Cennik:

tutaj znajdziesz zawsze aktualny cennik 


Więcej informacji: http://www.wapro.pl/wapro