20 lat MICOM

Zaproszenie na 20-lecie MICOM

 

To było 19 marca 1996r. Dzień, w którym wystawiłem moją pierwszą Fakturę. Komputer Pentium 100, RAM 512KB, dysk 20MB, z monitorem 14” Daewoo (kolorowym, a jakże).

 

Wydaje się tak niedawno, a tu minęło 20 lat. Działo się. Szalona sprzedaż, komputeryzacja na potęgę. Sukcesy (tych więcej), porażki (tych mniej), błędy i trudne decyzje. Nowe kierunki, nowe technologie, Internet, Unia Europejska, hossa, bessa, kryzysy, prosperita.

 

Przetrwaliśmy. Daliśmy radę.

 

Dziś łączymy: Nowoczesność i Doświadczenie. Szczęśliwie się złożyło, że w firmie mamy inżynierów z doświadczeniem 15-25 letnim i kilku z już 2-letnim (prosto po studiach). Dzięki temu nie boimy się żadnych zadań, sprostamy każdemu wyzwaniu bez względu na stopień zaawansowania technicznego.

 

Teraz świętujemy 20lecie. Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy akcję „20% ZNIŻKI na 20 LAT MICOM”. W promocji jest większość sprzętu komputerowego w firmie: klawiatury, myszki, słuchawki, mikrofony, karty pamięci i USB. Specjalne ceny są też na kasy fiskalne, notebooki i komputery.

Serdecznie zapraszam.

Mirosław Roszkowski